Konjarnik, Glasinačka
pregledajte 8 slika
| Vrsta | stan – prodaja |
| Lokacija | Beograd – Zvezdara – Konjarnik |
| Adresa | Glasinačka |
| stan površina | 52m² |
| Sobe | 2,0 (Dvosoban) |
| Terase | Terasa |
| Sprat | 3 od 5 spratova, · sa Liftom |
| Grejanje | Centralno grejanje |
| Dodatno | |
| Cena | 199.000€ [ 3826 €/m² ] |
| Na prodaju funkcionalan i svetao stan površine 57m², smešten u mirnom i lepo povezanom delu Konjarnika, u Glasinackoj ulici. Stan se nalazi na 3. spratu uredne zgrade od ukupno 5 spratova. Po strukturi je dvosoban, sa odličnim rasporedom i mogućnošću lake adaptacije u 2.5 soban stan, što predstavlja veliki potencijal za porodični život ili investiciju. Stan poseduje PVC stolariju, dok je kupatilo u izvornom stanju i pruža mogućnost uređenja po želji budućeg vlasnika. Veoma je svetao, funkcionalan i prijatan za život. Glasinacka ulica važi za jednu od mirnijih i porodičnih lokacija na Konjarniku, izdvojenu od gradske gužve, a opet odlično povezanu sa svim delovima grada. U neposrednoj blizini nalaze se osnovne škole, vrtići, marketi, apoteke, parkovi i više linija gradskog prevoza, dok su auto-put i Ustanička ulica udaljeni svega nekoliko minuta. Konjarnik je poznat kao naselje sa dosta zelenila, kompletnom infrastrukturom i odličnom povezanošću, zbog čega je godinama jedna od traženijih lokacija za porodičan život. Agencijska provizija 2% | |
| ID nekretnine | 230528 |
| Izmena | 15.05.2026 |
| Ažuriran | 23.05.2026 |
| Link | https://www.e-Belgrade.net/nekretnina/zvezdara-stan-prodaja-199000eur-52m2-dvosoban-230528 |
Kontakt
Beli grad nekretnine
Beograd
Adresa: Bulevar Mihajla Pupina 3/4
Broj u registru: 759