Jednoiposoban stan u novogradnji na Zvezdari, 41m2
pregledajte 5 slika
| Vrsta | stan – prodaja |
| Lokacija | Beograd – Zvezdara – Zvezdarska šuma |
| Adresa | Čingrijina |
| stan površina | 41m² |
| Sobe | 1,5 (Jednoiposoban) |
| Kupatila | 1 kupatila |
| Terase | Terasa |
| Sprat | 1 od 3 spratova, · sa Liftom |
| Grejanje | etažno |
| Stanje | u izgradnji |
| Garaža / Parking | 1 X Garaža |
| Dodatno | |
| Cena | 162.480€ [ 3962 €/m² ] |
| Prodaje se jednoiposoban stan u novogradnji na Zvezdari, u mirnom i zelenijem delu grada, u neposrednoj blizini šume. U ponudi je jednoiposoban stan površine 40,62 m², pozicioniran na prvom spratu. Po strukturi je veoma praktično organizovan i sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijskim delom, izdvojene spavaće sobe, kupatila i lođe. Isti tip stana trenutno je dostupan i na drugom spratu. Objekat je spratnosti PR+2+PS, sa manjim brojem stambenih jedinica i fokusom na kvalitet gradnje i dugoročnu funkcionalnost. U izgradnji se koriste pažljivo birani materijali, sa akcentom na energetsku efikasnost, kvalitet završnih radova i komfor svakodnevnog stanovanja. Lokacija omogućava dobar balans između mirnog okruženja i gradske infrastrukture. U blizini se nalaze škole, prodavnice, zdravstvene ustanove i stanice gradskog prevoza, dok neposredna blizina šume dodatno izdvaja ovu lokaciju za kupce kojima znači više privatnosti i zelenila. Objekat se gradi sa pravosnažnom građevinskom dozvolom, a planirani završetak radova je decembar 2027. godine. Kupovina se realizuje kroz fazno plaćanje: po zaključenju ugovora po završetku krova po završetku parketa Cena stana iznosi 4.000 EUR/m² sa PDV-om, uz mogućnost kupovine garažnog mesta po ceni od 35.000 EUR sa PDV-om. Jednoiposoban stan u novogradnji na Zvezdari predstavlja funkcionalno rešenje za život ili sigurnu investiciju. Pogledajte i našu ponudu stanova u novogradnji u Beogradu kao i stanove na Zvezdari. Posrednička naknada se obračunava u skladu sa Opštim uslovima poslovanja agencije DIVIS NEKRETNINE DOO. | |
| ID nekretnine | 229816 |
| Izmena | 03.05.2026 |
| Ažuriran | 03.05.2026 |
| Link | https://www.e-Belgrade.net/nekretnina/zvezdara-stan-162480eur-41m2-jednoiposoban-229816 |
Kontakt
Divis nekretnine
Beograd
Adresa: Bulevar despota Stefana 64a
Broj u registru: 5