Robna kuća, rodavnica, igraonica, banka, klinika, škola..
pregledajte 19 slika
| Vrsta | poslovni prostor , lokal sa izlogom – prodaja |
| Lokacija | Beograd – Zvezdara – Mirijevo I II III IV |
| Adresa | Mirijevski Bulevar |
| poslovni prostor površina | 557m² , uknjižena nekretnina , uknjižena nekretnina |
| Grejanje | |
| Stanje | novogradnja |
| Dodatno | |
| Cena | 1.390.000€ [ 2495 €/m² ] |
| Robna kuća, Prodavnica, igraonica, banka, kafić, klinika, škola, lokal u novogradnji, izlog, parking, odmah useljiv .. / Mirijevo, Mirijevski bulevar, nova zgrada, termo fasada, lokal u prometnoj ulici pogodan za svaku namenu, više ulaza, izlozi svom dužinom lokala, visoki plafoni, alu stolarija, mogućnost više mokrih čvorova, pr/5, funkcionalan svetao prostor bez pregradnih zidova (open space), parkinzi ispred zgrade, mogućnost kupovine više spojenih lokala i dobijanja večih lokala površine od 807m2 ili od 1.050m2 pogodnih za svaku delatnost, 2.500e/m2, odmah useljivo, uknjiženo .. .. AGENCIJSKA PROVIZIJA 2% .. | |
| ID nekretnine | 224737 |
| Izmena | 10.05.2026 |
| Ažuriran | 10.05.2026 |
| Link | https://www.e-Belgrade.net/nekretnina/zvezdara-poslovni-prostor-1390000eur-557m2-224737 |
Kontakt
Elegant nekretnine
Beograd
Adresa: Lamartinova 36, 11000, Vračar
Broj u registru: 224