Titova vila,Lux,31m2,Wellnes Spa,otvoreni bazen
pregledajte 43 slika
| Vrsta | stan – prodaja |
| Lokacija | Zlatibor |
| Adresa | Kirdzijska BB |
| stan površina | 31m² , uknjižena nekretnina , uknjižena nekretnina |
| Sobe | 1,5 (Jednoiposoban) |
| Kupatila | 1 kupatila |
| Terase | Terasa |
| Sprat | 1 od 7 spratova, |
| Grejanje | memoterm, gorivo struja |
| Stanje | novogradnja lux |
| Godina gradnje | 2020 |
| Dodatno | Interfon Kablovska TV |
| Cena | 75.000€ [ 2419 €/m² ] Hitna prodaja |
| Lux apartman u prestiznom kompleksu Titova vila.Kupovinom ovog prelepog apartmana povrsine 31.06m2,sa odvojenom spavacom sobom,prelepom terasom( koja gleda na Spa centar,otvoreni i zatvoreni bazen,ljetni bioskop..),komfornim kupatilom sa ves masinom i podnim grejanjem,smart split sistemom,dobijate luksuzni smestaj za odmor i idealnu investiciju za rentiranje.Zahvaljujuci modernom konceptu kompleksa,na raspolaganju Vam stoji recepcija 24/7,najljepsi Welnes Spa centar sa otvorenim i zatvorenim bazenom,letnjim bioskopom,Fitness teretanom,Decijim parkom sa trim stazom,prelepi restoran- muzej sa letnjom bastom,za uzivanje u srcu borove sume.Stepen namjestenosti apartmana je100%,lux nivoa za uzivanje i rentiranje.Investicija za svaku preporuku na najprestiznijoj srpskoj destinaciji. | |
| ID nekretnine | 197563 |
| Izmena | 17.03.2025 |
| Ažuriran | 17.03.2025 |
| Link | https://www.e-Belgrade.net/nekretnina/zlatibor-stan-75000eur-31m2-jednoiposoban-197563 |