Luksuzan 4.0 stan na Voždovcu, Gospodara Vučića ID#3728

pregledajte 4 slika
Bild 2308676
Bild 2308677
Vrsta stan – prodaja
Lokacija Beograd – Voždovac – Pašino i Lekino brdo
Adresa Gospodara Vučića
stan površina 116m²
Sobe 4,0 (Četvorosoban)
Terase Terasa
Sprat 1 od 4 spratova,
Grejanje toplotne pumpe
Dodatno
Cena 458.200€ [ 3950 €/m² ]
4.0,116m2( terasa 7.45m2 ), toplotna pumpa, lift, I/IV, telefon, interfon. Građevinska dozvola. U ponudi luksuzan stan u premium zgradi na Lekinom brdu. Za sve one koji žele visoke standarde ugodnog stanovanja. Grejanje i hlađenje putem LG toplotnih pumpa, Alu-drvo stolarija, italijanski parket, keramika i sanitarije. Premium nivo opremanja. Mogućnost kupovine parking mesta. Cena je izražena sa PDV. Mogućnost povrata PDV za kupca prvog stana. Kontakt 069/394-5605 Broj u registru posrednika 1308 Agencijska provizija 2%
ID nekretnine 230145
Izmena 09.05.2026
Ažuriran 23.05.2026
Link https://www.e-Belgrade.net/nekretnina/vozdovac-stan-458200eur-116m2-cetvorosoban-230145
Kontakt
BG home real estate
BG home real estate
Beograd
Adresa: Rade Končara 2
Broj u registru: 1308
Pošalji upit