Prodaja stanova na Telepu | Novogradnja 2.0 i 3.0 stanovi 31–69m² | Kompas Nekretnine

pregledajte 7 slika
Bild 2294490
Bild 2294491
Vrsta stan , prizemlje – prodaja
Lokacija Novi Sad – Telep – -
Adresa
stan površina 45m²
Sobe 2,0 (Dvosoban)
Terase Terasa
Sprat prizemlje od 2 spratova · sa Liftom
Grejanje gas
Stanje u izgradnji
Garaža / Parking 1 X Garaža1 X Parking
Dodatno
Cena 134.415€ [ 2987 €/m² ]
U ponudi su novi stanovi na Telepu kvadrature od 31 do 69m², idealnih struktura od dvosobnih do trosobnih (2.0 – 3.0). Stanovi se nalaze u kvalitetnoj novogradnji koja je trenutno u izgradnji, sa planiranim završetkom radova do kraja maja 2026 Zgrada je projektovana sa stanovima u prizemlju, na prvom i drugom spratu, što omogućava izbor spratnosti prema želji kupca. Grejanje je na gas, što obezbeđuje nisku potrošnju i komfor tokom cele godine. Svaka stambena jedinica ima terasu, dok je objekat rađen od kvalitetnih materijala i po modernim standardima gradnje. Mogućnost kupovine garažnog mesta u suterenu po ceni od 15.000€ + PDV. Lokacija na Telepu nudi odličnu povezanost sa ostatkom grada, mirno i urbano okruženje, blizinu škola, marketa i gradskog prevoza. Stanje objekta: U izgradnji Grejanje: Gas pratnost: Prizemlje / 1. sprat / 2. sprat Garažno mesto dostupno uz doplatu Za više informacija i prezentaciju dostupnih stanova, kontaktirajte Kompas Nekretnine – Vaš pouzdan posrednik u prodaji stanova na Telepu. kupac ne placa proviziju Klima, Kablovska, Telefon, Internet, Interfon, Video interfon,
ID nekretnine 229054
Izmena 21.04.2026
Ažuriran 10.05.2026
Link https://www.e-Belgrade.net/nekretnina/telep-stan-prodaja-134415eur-45m2-dvosoban-229054
Kontakt
Kompas Nekretnine
Kompas Nekretnine
Beograd
Adresa: Kumodraška 144
Broj u registru: 1596
Pošalji upit