Sveti Stefan, 139m2 + 27m2 dve terase , duplex , sa nestvarnim pogledom na more

pregledajte 20 slika
Bild 1802635
Bild 1802636
Vrsta stan – prodaja
Lokacija Budva – SVETI STEFAN – -
Adresa Šumet
stan površina 139m² , uknjižena nekretnina , uknjižena nekretnina
Sobe 3,5 (Troiposoban)
Terase Terasa
Sprat 2 od 3 spratova,
Grejanje norveški radijatori
Stanje novogradnja Lux
Garaža / Parking 1 X Parking
Godina gradnje 2006
Dodatno
Cena 580.000€ [ 4172 €/m² ]
Na ovom čarobnom mondenskom letovalištu, na samo 50m od mora , taman toliko da talasi ne mogu da dopiru do stana i taman toliko da morska so ne pada na terase i prozore, nalazi se ova novija zgrada iz 2006 godine, jako kvalitetne gradnje. Sam stan je vrlo komforan jer u donjem nivou ima dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaću sobu, kupatilo i prelepu terasu, a gornji nivo čine dve spavaće sobe,kupatilo, garderober i terasa. Povezani su modernim polukružnim stepenicama. Stan je koncipiran tako što sve sobe imaju pogled na more, što ovaj stan čini posebnim i prodaje se potpuno namešten. Parking mesto se nalazi u dvorištu zgrade , a samo dvorište je površine 45m2.. Retko u ponudi, izuzetna prilika. Ag. provizija 2%.
ID nekretnine 186343
Izmena 23.11.2024
Ažuriran 19.05.2026
Link https://www.e-Belgrade.net/nekretnina/sveti-stefan-stan-580000eur-139m2-troiposoban-186343
Kontakt
Union nekretnine
Union nekretnine
Beograd
Adresa: Nemanjina 46a
Broj u registru: 380
Pošalji upit