SURCIN LEDINE 48m2 , T ,72000e

pregledajte 0 slika
Vrsta stan – prodaja
Lokacija Beograd – Surčin – Ledine
Adresa VOJVOĐANSKA
stan površina 48m²
Sobe 2,0 (Dvosoban)
Terase Terasa
Sprat 3 od 3 spratova,
Grejanje etažno
Stanje novogradnja
Dodatno
Cena 72.000€ [ 1500 €/m² ]
Nov 2.0 stan u završenoj novogradnji. Čeka se rešenje o ozakonjenju. Nema povraćaja PDV-a. Agencijska provizija koju plaća kupac 2% novogradnja Snežana Pavlović, licenca br.2395 011/6281677, 062/8860348 3/3 VOJVOĐANSKA || dokumentacija : novogradnja
ID nekretnine 128027
Izmena 29.10.2022
Ažuriran 22.05.2026
Link https://www.e-Belgrade.net/nekretnina/surcin-stan-prodaja-72000eur-48m2-dvosoban-128027
Kontakt
Libero nekretnine - Novi Beograd
Libero nekretnine - Novi Beograd
Beograd
Adresa: Jurija Gagarina 229, loka
Broj u registru: 317
Pošalji upit