SURCIN LEDINE 45m2 , T ,67500e
pregledajte 0 slika
| Vrsta | stan – prodaja |
| Lokacija | Beograd – Surčin – Ledine |
| Adresa | VOJVOĐANSKA |
| stan površina | 45m² |
| Sobe | 2,0 (Dvosoban) |
| Terase | Terasa |
| Sprat | 3 od 3 spratova, |
| Grejanje | etažno |
| Stanje | novogradnja |
| Dodatno | |
| Cena | 67.500€ [ 1500 €/m² ] |
| Nov 2.0 stan u završenoj novogradnji. Čeka se rešenje o ozakonjenju. Nema povraćaja PDV-a. Agencijska provizija koju plaća kupac 2% novogradnja Snežana Pavlović, licenca br.2395 011/6281677, 062/8860348 3/3 VOJVOĐANSKA || dokumentacija : novogradnja | |
| ID nekretnine | 128097 |
| Izmena | 28.10.2022 |
| Ažuriran | 22.05.2026 |
| Link | https://www.e-Belgrade.net/nekretnina/surcin-stan-prodaja-67500eur-45m2-dvosoban-128097 |
Kontakt
Libero nekretnine - Novi Beograd
Beograd
Adresa: Jurija Gagarina 229, loka
Broj u registru: 317