Stari Banovci, uknjiženo, plac 9 ari, hladnjača ID#1106211

Vrsta poslovni prostor , poslovni prostor – prodaja
Lokacija SREMSKI OKRUG – Stara Pazova – Stari Banovci
Adresa Braće Trninić
poslovni prostor površina 63m²
Grejanje ta
Dodatno
Cena 230.000€ [ 3650 €/m² ]
Na 9a sagrađene montažne proizvodne hale, hladnjača sa nadstresnicom. Sve predato za legalizaciju. Kuća od 63m2, uknjižena , sa svim priključcima, može da se pretvori u kancelarijski prostor. Agencijska provizija 2% Agent:Nebojša Bucalo br.licence 509 "Art nekretnine"doo Beograd,reg.br.339 011/26-20-734 ND11 .
ID nekretnine 204292
Izmena 06.01.2026
Ažuriran 20.05.2026
Link https://www.e-Belgrade.net/nekretnina/stara-pazova-poslovni-prostor-230000eur-63m2-204292
Kontakt
Art nekretnine
Art nekretnine
Beograd
Adresa: Dositejeva 9
Broj u registru: 339
Pošalji upit