Apartman Zlatiborski konaci
pregledajte 11 slika
| Vrsta | stan – prodaja |
| Lokacija | Zlatibor – – - |
| Adresa | Bele vode |
| stan površina | 50m² , uknjižena nekretnina , uknjižena nekretnina |
| Sobe | 2,0 (Dvosoban) |
| Terase | Terasa |
| Sprat | |
| Grejanje | etažno |
| Stanje | novogradnja |
| Godina gradnje | 2022 |
| Dodatno | |
| Cena | 63.000€ [ 1260 €/m² ] |
| Na prodaju: Apartman u Zlatiborskim Konacima Lokacija: Ulaz u Zlatiborske Konake, prva jedinica pored recepcije kompleksa Sprat: Poslednji sprat Površina: 50 m² Stanje: Lepa, uredna i održavana nekretnina, prazan, ima terasu O kompleksu „Zlatiborski konaci": Smešten na 1.300 m od centra Zlatibora, samo 20 minuta laganog hoda Moderni spa centar: zatvoreni bazen, dečiji bazen, hidromasažna kada, sauna, parno kupatilo, relaks soba Besplatan parking za goste Igraonica za najmlađe U pripremi: kongresne sale, teniski tereni i dečije igralište Ovaj apartman predstavlja idealnu priliku za investiciju, odmor ili izdavanje turistima u atraktivnom kompleksu sa vrhunskim sadržajem. Agencijska provozija je 2% od dogovorene cene. For Sale: Apartment in Zlatibor Konaci Location: Entrance of Zlatibor Konaci, first unit next to the complex reception Floor: Top floor Size: 50 m² Condition: Well-maintained and tidy, currently vacant, includes terrace About the "Zlatibor Konaci" Complex: Located 1,300 m from the center of Zlatibor, just a 20-minute leisurely walk Modern spa center: indoor pool, children's pool, jacuzzi, sauna, steam room, relaxation room Free parking for guests Playroom for children Upcoming amenities: conference halls, tennis courts, and a children's playground This apartment represents an ideal opportunity for investment, vacation, or rental to tourists in an attractive complex with top-notch amenities. Agency commission: 2% of the agreed price.Sudopera, Kuhinjski elementi, Nije prizemlje | |