Zlatibor, Tornik, lux 3.5 apartman,110m2, garaže 40m2, 3 terase, dvorište

pregledajte 20 slika
Bild 2076510
Bild 2076511
Vrsta stan – prodaja
Lokacija Zlatibor – – -
Adresa
stan površina 110m² , uknjižena nekretnina , uknjižena nekretnina
Sobe 3,5 (Troiposoban)
Terase Terasa
Sprat 1 od 2 spratova,
Grejanje kombinovano
Stanje novogradnja Lux
Garaža / Parking 1 X Garaža1 X Parking
Podrum Podrum
Dodatno
Cena 325.000€ [ 2954 €/m² ]
Zlatibor, Tornik, lux 3.5 apartman,110m2, garaže 40m2, 3 terase, dvorište Apartman na Zlatiboru, izuzetna lokacija, u zgradi sa samo 7 stanova. Prodaje se stambeni prostor od 110m2, sa podrumom od 40m2 i zemlište na kome se mogu parkirati 4 automobila. Apartman je kompletno opremljen.Enterijer sav od borovine, vrata, nameštaj, plafoni, nameštaj sve ručne izrade, kamen brazilski tamni škriljac.Moderno opremljeno sa dominantnim dnevnim boravkom i visinom od 5m i orijentisan ka velikoj terasi koje se pružapogled koji je pravo blago ovog apartmana.Od prostorija ima komotan ulazni deo sa garderoberima, veliko kupatilo, dve spavaće sobe,tri terase. Grejanje etažno na spratu uz kamin u potpunosti zadovoljava potrebe ovog jedinstvenog po lepoti prostora. Sam objekat ima izuzetnu arhitekturu i njena pozicija je nešto što daje prednost ovom apartmanu, napravljenom za uživanje.Stan je uknjižen. Provizija 2% 0668558889 R-ID: #2621Mašina za sudove, Veš mašina, Frižider, Šporet, Kreveti, Plakari/Ormani, Sudopera, Kuhinjski elementi, Internet, Kablovska, Klima,
ID nekretnine 209413
Izmena 03.09.2025
Ažuriran 19.05.2026
Link https://www.e-Belgrade.net/nekretnina/stan-prodaja-325000eur-110m2-troiposoban-209413
Kontakt
PREMIJA NEKRETNINE DOO
PREMIJA NEKRETNINE DOO
Beograd
Adresa: Strevana Sremca 9/2
Broj u registru: 831
Pošalji upit