tri garsonjere idealne za izdavanje
pregledajte 9 slika
| Vrsta | stan – prodaja |
| Lokacija | Jagodina – Širi centar – - |
| Adresa | |
| stan površina | 89m² , uknjižena nekretnina , uknjižena nekretnina |
| Sobe | 0,5 (Garsonjera) |
| Terase | |
| Sprat | |
| Grejanje | |
| Stanje | renoviran |
| Dodatno | |
| Cena | 79.000€ [ 887 €/m² ] |
| Tri garsonjere idealne za izdavanje (stan u kući) Svaka garsonjera ima oko 30-tak m2. Kompletno nameštene Zakažite razgledanje u terminu koji Vama najviše odgovara! 00381 69 2 111 999 , 00381 69 1 222 999 Dostupni smo Vam non stop! 24 / 7 / 365 i subotom i nedeljom i praznicima!Frižider, Šporet, Kreveti, Plakari/Ormani, Sudopera, Kuhinjski elementi, Klima, Odmah useljiv Stara gradnja. | |
| ID nekretnine | 207310 |
| Izmena | 14.11.2025 |
| Ažuriran | 19.05.2026 |
| Link | https://www.e-Belgrade.net/nekretnina/siri-centar-stan-79000eur-89m2-garsonjera-207310 |
Kontakt
KARDINAL RESIDENCE doo Jagodina
Jagodina
Adresa: Kneginje MIlice 23/4/3
Broj u registru: 2006