Renoviran stan u kući
pregledajte 11 slika
| Vrsta | stan – prodaja |
| Lokacija | Jagodina – Širi centar – - |
| Adresa | |
| stan površina | 65m² , uknjižena nekretnina , uknjižena nekretnina |
| Sobe | 2,0 (Dvosoban) |
| Terase | |
| Sprat | od 1 spratova |
| Grejanje | norveški radijatori |
| Stanje | renoviran |
| Dodatno | |
| Cena | 70.000€ [ 1076 €/m² ] |
| Idealno za izdavanje. Stan se sastoji od dve spavaće sobe,dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom i kupatila.U cenu ulazi kompletan nameštaj. Mogućnost kupovine sprata koji je adaptiran u stan od isto 65m2.Cena u kompletu je 105000e Zakažite razgledanje u terminu koji Vama najviše odgovara! 00381 69 2 111 999 , 00381 69 1 222 999 Dostupni smo Vam non stop! 24 / 7 / 365 i subotom i nedeljom i praznicima!Šporet, Kreveti, Plakari/Ormani, Sudopera, Kuhinjski elementi, Odmah useljiv Stara gradnja. | |
| ID nekretnine | 207322 |
| Izmena | 27.04.2026 |
| Ažuriran | 19.05.2026 |
| Link | https://www.e-Belgrade.net/nekretnina/siri-centar-stan-70000eur-65m2-dvosoban-207322 |
Kontakt
KARDINAL RESIDENCE doo Jagodina
Jagodina
Adresa: Kneginje MIlice 23/4/3
Broj u registru: 2006