STANOVI NA PRODAJU NOVI SAD | NOVOGRADNJA | JEDNOSOBAN | DVOSOBAN | TROSOBAN | ČETVOROSOBAN STAN | POSLOVNI PROSTOR | ODLIČNA LOKACIJA

Vrsta stan – prodaja
Lokacija Novi Sad – Rotkvarija – -
Adresa
stan površina 84,92m²
Sobe 4,0 (Četvorosoban)
Terase Terasa
Sprat 1, · sa Liftom
Grejanje centralno
Stanje novogradnja
Garaža / Parking 1 X Garaža1 X Parking
Dodatno
Cena 314.425€ [ 3702 €/m² ]
Nudimo stanove na prodaju u Novom Sadu u modernom stambeno-poslovnom kompleksu koji se gradi na izuzetnoj lokaciji, nedaleko od centra grada i pešačke zone. Ovaj projekat predstavlja odličnu priliku kako za stanovanje, tako i kao investiciju za izdavanje stanova u Novom Sadu, ali i za kupovinu kvalitetnog poslovnog prostora. Zgrada je projektovana po savremenim građevinskim standardima i pruža visok nivo udobnosti, funkcionalnosti i modernog načina života. Struktura zgrade ✔️ Stambeni prostor od 1. do 5. sprata ✔️ Ukupno 30 stanova raspoređenih u dva ulaza ✔️ Dva lifta u zgradi ✔️ Ukupna površina stambenog prostora oko 2.300 m² U okviru projekta prodaje stanova u Novom Sadu, nudimo različite strukture stanova: jednosoban stan dvosoban stan trosoban stan četvorosoban stan Stanovi su projektovani sa optimalnim rasporedom i maksimalnim iskorišćenjem prostora, što ih čini idealnim za porodični život ili investiciju za izdavanje stanova u Novom Sadu. Poslovni prostor ✔️ 4 prostrana prostora u prizemlju ✔️ Ukupna površina prostora oko 450 m² Odlična prilika za prodaju prostora Novi Sad ili iznajmljivanje poslovnog prostora Novi Sad, na atraktivnoj i prometnoj lokaciji. Garaža i parking ✔️ 27 garažnih mesta u podrumu ✔️ 3 parking mesta Lokacija ✔️ Centar grada udaljen oko 500 m ✔️ Osnovna škola udaljena oko 200 m ✔️ Blizu pešačke zone ✔️ Odlična povezanost sa svim delovima grada Lokacija čini ovaj projekat izuzetno atraktivnim za kupce i investitore u okviru prodaje i iznajmljivanja stanova u Novom Sadu. Rok izgradnje ✔️ Planirani početak izgradnje: 2027. Ovaj projekat predstavlja odličnu priliku za kupovinu nekretnina u okviru ponude prodaje stanova u Novom Sadu, kako za stanovanje, tako i kao investicija za izdavanje stanova Novi Sad, kao i za kupovinu poslovnog prostora na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Za više informacija, kontaktirajte nas. Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima i odredbama. Kompas Nekretnine – vaš pouzdan partner u kupovini i prodaji nekretnina. Video nadzor, Video interfon, Interfon, Klima, Nije prizemlje Nije poslednji sprat