Sretena Mladenovića Mike, 74(L)
pregledajte 11 slika
| Vrsta | stan – prodaja |
| Lokacija | Beograd – Rakovica – Petlovo Brdo |
| Adresa | Sretena Mladenovića Mike |
| stan površina | 67m² , uknjižena nekretnina , uknjižena nekretnina |
| Sobe | 3,0 (Trosoban) |
| Terase | |
| Sprat | od 4 spratova |
| Grejanje | Centralno grejanje |
| Dodatno | |
| Cena | 200.000€ [ 2985 €/m² ] |
| Stan mereno ima74m2. Odličan dvoiposoban stan koji ne zahteva nikakva ulaganja. Okružen zelenilom. Postoji sva dokumentacija za uknjižbu, ali vlasnik nije predao za uknjižbu. Može biti brzo useljiv. Prostorije: predsoblje, dnevna soba, kuhinja, dve spavaće sobe (od kojih je jedna manja), radna soba, kupatilo, lođa. Agencijska provizija 2% TELEFON AGENTA: 060/239-56-09 | |
| ID nekretnine | 229556 |
| Izmena | 01.05.2026 |
| Ažuriran | 12.05.2026 |
| Link | https://www.e-Belgrade.net/nekretnina/rakovica-stan-prodaja-200000eur-67m2-trosoban-229556 |
Kontakt
Beli grad nekretnine
Beograd
Adresa: Bulevar Mihajla Pupina 3/4
Broj u registru: 759