Odličan plac u Viniku
pregledajte 2 slika
| Vrsta | plac – prodaja |
| Lokacija | Niš – Pantelej – - – Vinik |
| Adresa | |
| plac površina | 1400m² , uknjižena nekretnina , uknjižena nekretnina |
| Cena | 112.000€ [ 80 €/m² ] |
| Niš, Pantelej - Vinik, prodaje se odličan plac 14 ari, u blizini stadiona OFK Niš. Teren je pod blagim padom, na njemu nema objekata, tako da je odličan za gradnju. Takođe u neposrednoj blizini ima izgrađenih kuća i vikendica, a gotovo do same parcele je razvedena gradska električna, vodovodna i kanalizaciona mreža. Asfaltni put prolazi na 50 metara od placa, a do samog placa je nasipan put. Plac je upisan kao privatna svojina 1/1, a postoji mogućnost da se plac podeli. Cena: 8000e/ar , mogućnost dogovora. Više informacija na: 063/163-52-33 Agencija Leonidas Nekretnine upisana je u Registru posrednika pod brojem 1599. Gradska kanalizacija | |
| ID nekretnine | 228006 |
| Izmena | 07.04.2026 |
| Ažuriran | 19.05.2026 |
| Link | https://www.e-Belgrade.net/nekretnina/pantelej-plac-prodaja-112000eur-1400m2-228006 |
Kontakt
Leonidas nekretnine
Niš
Adresa: Bulevar dr Zorana Đinđića 7/1
Broj u registru: 1599