3.0, Sannyville, Slanački put, 74m2

pregledajte 8 slika
Bild 2307033
Bild 2307034
Vrsta stan – prodaja
Lokacija Beograd – Palilula – Višnjička banja – Višnjička Banja
Adresa Slanački put
stan površina 74m² , uknjižena nekretnina , uknjižena nekretnina
Sobe 3,0 (Trosoban)
Terase Lodja
Sprat 3 od 5 spratova,
Grejanje centralno
Stanje novogradnja
Garaža / Parking 1 X Parking
Dodatno
Cena 235.000€ [ 3175 €/m² ]
3.0, Sannyville, Slanački put, 74m2, 3/5, CG, lift, lođa, parking. Na prodaju svetao, moderan, trosoban stan u popularnom naselju Sannyville. Stan se nalazi na višem spratu i odlikuje ga prelep otvoren pogled na reku i zelenilo koji priža osećaj mira i privatnosti. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dnevnog boravka sa izlazom na terasu, trpezarijskog dela, kompletno opremljene kuhinje, 2 spavaće sobe, ostave i kupatila. Velike staklene površine omogućavaju obilje prirodne svetlosti tokom celog dana. Nekretnina se prodaje potpuno nameštena s modernim nameštajem i svim neophodnim uređajima, spremna za useljenje bez dodatnih ulaganja. Uknjižen. Provizija 2%. 065/683-00-00 R-ID: #2706TV, Mašina za sudove, Veš mašina, Frižider, Šporet, Kreveti, Plakari/Ormani, Sudopera, Kuhinjski elementi, Klima,
ID nekretnine 230026
Izmena 09.05.2026
Ažuriran 12.05.2026
Link https://www.e-Belgrade.net/nekretnina/palilula-stan-prodaja-235000eur-74m2-trosoban-230026
Kontakt
PREMIJA NEKRETNINE DOO
PREMIJA NEKRETNINE DOO
Beograd
Adresa: Strevana Sremca 9/2
Broj u registru: 831
Pošalji upit