Jednoiposoban nov stan, 47 m², Borča

pregledajte 11 slika
Bild 2295019
Bild 2295020
Vrsta stan – prodaja
Lokacija Beograd – Palilula – Borča
Adresa
stan površina 47m²
Sobe 1,5 (Jednoiposoban)
Terase Terasa
Sprat 4 od 8 spratova, · sa Liftom
Grejanje etažno
Stanje novogradnja
Garaža / Parking 1 X Parking
Dodatno
Cena 96.000€ [ 2042 €/m² ]
Na prodaju je stan u novoj zgradi iz 2024. godine, u Beogradu, na Paliluli, u naselju Borča. Stan se nalazi na 4. spratu od ukupno 8 i ima površinu od 47 m². Raspored stana je odličan i funkcionalan, što ga čini pogodnim za udoban svakodnevni život. Posebnu vrednost daje komforna dnevna soba, kao i terasa koja pruža dodatni prostor za odmor i boravak. Stan je lepo sređen i održavan, pa budućem vlasniku omogućava prijatan i odmah useljiv prostor. Prodaje se isključivo za keš kupce. Ovo je dobra prilika za kupovinu stana u novijoj zgradi sa kvalitetnim rasporedom i prijatnim ambijentom. Agencijska provizij u visini od 2%.TV, Mašina za sudove, Veš mašina, Frižider, Šporet, Kreveti, Plakari/Ormani, Sudopera, Kuhinjski elementi, Video nadzor, Video interfon, Interfon, Internet, Telefon, Kablovska, Klima, Nije prizemlje Nije poslednji sprat U fazi knjiženja
ID nekretnine 229109
Izmena 22.04.2026
Ažuriran 10.05.2026
Link https://www.e-Belgrade.net/nekretnina/palilula-stan-96000eur-47m2-jednoiposoban-229109
Kontakt
Kompas Nekretnine
Kompas Nekretnine
Beograd
Adresa: Kumodraška 144
Broj u registru: 1596
Pošalji upit