Na obali Drine opremljen stan
pregledajte 14 slika
| Vrsta | stan , visoko prizemlje – prodaja |
| Lokacija | Ljubovija – Okolina – - – Gornja Trešnjica |
| Adresa | Drlačko Polje |
| stan površina | 64m² , uknjižena nekretnina , uknjižena nekretnina |
| Sobe | 2,0 (Dvosoban) |
| Terase | Terasa |
| Sprat | visoko prizemlje od 2 spratova |
| Grejanje | ta |
| Stanje | novogradnja Lux |
| Dodatno | |
| Cena | 108.800€ [ 1700 €/m² ] |
| Ljubovija, Gornja Trešnjica, 64m2 + 30m2 pripadajuće terase, VPR/2, grejanje struja, novogradnja. Uredna papirologija, dobijena upotrebna dozvola, knjiženje u toku. Stan se nalazi na samoj obali Drine. Luxuzno je opremljen novim nameštajem i tehnikom, spreman za izdavanje. Zgrada je novije gradnje, poseduje zajedničko dvorište opremljeno kao caffe sa stolovima i stolicama u prvom redu do vode. Lepa mala zgrada sa svega 7 stanova, prelepo sređena bašta. Postoji i pouzdana osoba za održavanje apartmana i izdavanje ključeva.Veš mašina, Frižider, Šporet, Kreveti, Plakari/Ormani, Sudopera, Kuhinjski elementi, Internet, Kablovska, Klima, Odmah useljiv | |
| ID nekretnine | 178621 |
| Izmena | 19.06.2025 |
| Ažuriran | 19.05.2026 |
| Link | https://www.e-Belgrade.net/nekretnina/okolina-stan-prodaja-108800eur-64m2-dvosoban-178621 |
Kontakt
Ivana Todorović
PRUDENS Nekretnine
Beograd
Adresa: Vojislava Ilića 6, Vračar
Broj u registru: 1065