FARKAŽDIN-SEOSKO IMANJE SA VELIKIM POTENCIJALOM
pregledajte 15 slika
| Vrsta | kuca – prodaja |
| Lokacija | Zrenjanin – Okolina – - – Farkaždin |
| Adresa | |
| kuca površina | 420m² , uknjižena nekretnina , uknjižena nekretnina |
| Grejanje | |
| Dodatno | |
| Cena | 99.999€ [ 238 €/m² ] |
| SEOSKO IMANJE SA VELIKIM POTENCIJALOM *Farkaždin, opština Zrenjanin *Plac 28 ara *Kuća 420 m² *Pomoćni objekti 864 m² *Na prodaju prostrano seosko imanje idealno za porodično stanovanje, poljoprivrednu delatnost, uzgoj stoke, ali i razne poslovne aktivnosti. *STAMBENI OBJEKAT – 420 m² *Kuća čvrste gradnje (cigla i po), spratna, funkcionalnog rasporeda: *7 soba *3 kupatila *2 kuhinje *2 trpezarije *Ostava *Tavan (~130 m²) sa urađenom sendvič izolacijom *Tri ulaza (mogućnost odvajanja spratova) ✔ Centralno grejanje na čvrsto gorivo ✔ Urađena hidroizolacija ✔ Drvena stolarija sa roletnama ✔ Parket ✔ Unutrašnje drveno stepenište *EKONOMSKI DEO – 864 m² *Veliki broj pomoćnih objekata pogodan za: *Uzgoj stoke (kapacitet oko 130 grla) *Radionice i proizvodne delatnosti *Garažni prostor (mogućnost parkiranja većeg broja vozila) *Šupe, kotarke, silosna jama, prostor za mlekaru *Dvorište je podeljeno i funkcionalno organizovano, sa izlazom na reku Tamiš. Popločan deo dvorišta. * INFRASTRUKTURA *Struja *Gradski vodovod *Gas *Imanje sa ozbiljnim kapacitetom i širokim mogućnostima – kako za život tako i za biznis. Za više informacija i zakazivanje obilaska – pozovite. Agencija Dva zvona +381659330044 | |
| ID nekretnine | 223819 |
| Izmena | 03.04.2026 |
| Ažuriran | 19.05.2026 |
| Link | https://www.e-Belgrade.net/nekretnina/okolina-kuca-prodaja-99999eur-420m2-10-0-soba-223819 |
Kontakt
DVA ZVONA 1963 NEKRETNINE
Novi Sad
Adresa: Jevrejska 16 Lok. I/1
Broj u registru: 1472