Prodaja ,kuća 160m2 , plac 27a - Čerević
pregledajte 39 slika
| Vrsta | kuca – prodaja |
| Lokacija | Beočin – Okolina – - – Čerević |
| Adresa | |
| kuca površina | 160m² , uknjižena nekretnina , uknjižena nekretnina |
| Grejanje | gas |
| Garaža / Parking | 1 X Garaža1 X Parking |
| Podrum | Podrum |
| Dodatno | |
| Cena | 425.000€ [ 2656 €/m² ] |
| Za prodaju je prelepa kuća površine 160 m², smeštena na prostranom placu od 2700 m², koja predstavlja pravi mali raj na zemlji. Ova fantastična nekretnina pruža savršen spoj udobnosti i prirode, a nalazi se na samo 50 metara od Dunava. Karakteristike nekretnine: Lokacija: Prilaz sa glavnog puta, uzdignuta pozicija koja osigurava mir i tišinu, sa dodatnim pristupom sa druge strane placa. Garaža: Prostrana garaža za dva automobila i mogućnost parkiranja za još 10 vozila. Dvorište: Održavano dvorište ispunjeno zelenilom i cvećem, dok gornji deo placa krasi vinograd, mušmula, kivi i razno voće. Mogućnost postavljanja velikog bazena. Unutrašnjost: Kuća se sastoji od dve velike sobe, radnog dela, kupatila, kuhinje i prostrane terase. Tavan nudi mogućnost adaptacije za dodatno stanovanje. Dodatne celine: Kuća je povezana natkrivenim letnjikovcem sa manjim objektom koji sadrži krevet, kuhinju i kupatilo. Idealno za goste ili kao dodatni prostor za uživanje. Oprema: Ove nekretnine se ističu i pokretnim otvorenim kolima na šinama velike nosivosti, koja olakšavaju pristup osobama sa smanjenom pokretljivošću. Roštilj: Ozidani veliki roštilj savršeno se uklapa u dvorište za druženja i uživanje. Ova kuća je jedinstvena prilika koju fotografije ne mogu u potpunosti dočarati. Idealna za porodični život, odmor ili investiciju. Za sve dodatne informacije pozovite: AGENT: Nebojša Tukodi 060 139 0 333 broj licence 4290 Nekretnine TUKODI dooTV, Mašina za sudove, Veš mašina, Frižider, Šporet, Kreveti, Plakari/Ormani, Sudopera, Kuhinjski elementi, Kablovska, Klima, Odmah useljiv Gradska kanalizacija Topla voda | |