PRESTIŽNA VILA U IZGRADNJI KOD BEČEJA !!!

pregledajte 44 slika
Bild 2002192
Bild 2002193
Vrsta kuca – prodaja
Lokacija Bečej – Okolina – - – Bačko Petrovo Selo
Adresa
kuca površina 240m²
Grejanje
Dodatno
Cena 26.500€ [ 110 €/m² ]
Na prodaju, vila u izgradnji na tri etaže, poseduje projekat koji je prekopiran sa holivudske vile. Vila poseduje 6 spavaćih soba, tri kupatila, veliki salon, kuhinju, trpezariju, ostavu, prostoriju za pranje i peglanje. Na svakoj etaži su po tri velike terase, kupac dobija kompletan projrkat, a uz veću svotu dobićete fantastičan ugođaj. Uknjiženo Privatna svojina za informacije tel. 065 933 0044
ID nekretnine 203900
Izmena 13.06.2025
Ažuriran 19.05.2026
Link https://www.e-Belgrade.net/nekretnina/okolina-kuca-26500eur-240m2-sestosoban-203900
Kontakt
DVA ZVONA 1963 NEKRETNINE
DVA ZVONA 1963 NEKRETNINE
Novi Sad
Adresa: Jevrejska 16 Lok. I/1
Broj u registru: 1472
Pošalji upit