Prodaja kuće moderna kuća 240 m² + garaža 40 m², plac 15 ari, odlična lokacija

pregledajte 14 slika
Bild 2239271
Bild 2239272
Vrsta kuca – prodaja
Lokacija Kraljevo – Okolina – -
Adresa
kuca površina 240m²
Grejanje čvrsta goriva
Garaža / Parking 1 X Parking
Dodatno
Cena 200.000€ [ 833 €/m² ]
Prodaje se izuzetno prostrana četvorosobna porodična kuća površine 240 m², sa garažom od 40 m², na placu od 15 ari. Ova nekretnina je idealna prilika za prodaju kuća na odličnoj lokaciji, kako za porodični život, tako i kao investicija. Kuća se prostire na dva sprata i sastoji se od prostrane dnevne sobe povezane sa kuhinjom i trpezarijom, ostave pored kuhinje, kao i četiri sobe, od kojih je jedna na spratu trenutno uređena kao ostava. Nekretnina poseduje i tri terase, koje pružaju dodatni komfor i prostor za odmor. Sve prostorije su svetle, veoma prostrane i funkcionalno raspoređene. Objekat je opremljen PVC stolarijom sa roletnama, urađenom fasadom sa 5 cm stiropora, kao i garažom sa automatizovanim vratima, u čijem sklopu se nalaze dodatne pomoćne prostorije (ostava ili radionica). Kuća je odlično pozicionirana, sa prilazom sa dve strane puta, što dodatno povećava vrednost nekretnine. Plac od 15 ari pruža mogućnost uređenja dvorišta, bazena, letnjikovca ili dodatnih objekata. Nekretnina se nalazi u mirnom i prijatnom delu, što je čini odličnim izborom za porodično stanovanje ili investiciju u prodaju i izdavanje nekretnina. Kuća je legalizovana i uknjižena 1/1, bez tereta, sa urednom dokumentacijom, što garantuje sigurnu kupovinu. Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja. Kompas Nekretnine – vaš pouzdan partner u kupovini i prodaji nekretnina.TV, Veš mašina, Frižider, Šporet, Kreveti, Plakari/Ormani, Sudopera, Kuhinjski elementi, Klima,
ID nekretnine 224017