Vrbas, Ravno selo - Sutjeska, 240m2

pregledajte 8 slika
Bild 1946356
Bild 1946357
Vrsta kuca – prodaja
Lokacija Vrbas – Okolina – - – Ravno Selo
Adresa Sutjeska
kuca površina 240m² , uknjižena nekretnina , uknjižena nekretnina
Grejanje gas
Garaža / Parking 1 X Garaža1 X Parking
Podrum Podrum
Dodatno
Cena 189.000€ [ 787 €/m² ]
Vrbas, Ravno selo - Sutjeska kuća, 240m2 (terase 60m2), PSUT+PR+VPR+I, EG, inverter klime, telefon, interfon, video nadzor, podrum, parking, garaža, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 16.82a, spojen objekat 109m2 (garsonjera + garaža + kotlarnica) Prelepa porodična kuća površine 240m2 (osnova 120m2) sa 4 kaskade, sa lepo sređenim dvorištem, a u donjem delu placa površine 17 ari nalaze se nova stabla (više vrsta voća). Kuća se prodaje kompletno nameštena i opremljena. Kuća se sastoji od četiri etaže: Prizemlje: komforna trpezarija sa kuhinjom i 2 ostave; Visoko prizemlje: prostrani dnevni boravak sa izlazom na terasu (ugaona terasa 6m x 6m), spavaća soba, predsoblje i toalet; Sprat: tri spavaće sobe (jedna sa balkonom) i kupatilo; Polusuteren: u polusuteren se silazi iz trpezarije, predprostor i teretana U produžetku kuće nalazi se objekat spojen sa kućom, površine 109m2 u koji spada kompletno renovirana garsonjera sa pogledom na dvorište, garaža i kotlarnica. U kotlarnici su: peć na čvrsta goriva + dodatak za mazut + cisterna od 4t za mazut + grejanje na gas + grejanje i hlađenje inverter klimama + solarna elektrana 81kw. Fasada na kući je odlična, postoji video nadzor. Parcela je kompletno ograđena, a kapija je sa dva ulaza. U dvorištu se nalazi i letnjikovac, bunar, kao i teren za basket 10m x x11m. Prednost su blizina auto-puta, kao i železničke stanice - Zmajevo na 4km, ali i brza pruga Beograd-Subotica. Uknjižena osnova kuće na 120m2. Agencijska provizija 2% Agent: Davorka Tasić 065/80-34-520 (licenca br.1029) Video nadzor, Interfon, Telefon, Klima, Gradska kanalizacija