Poslovni prostor, 32m2, LUX novogradnja, plus PDV ID#1592

pregledajte 6 slika
Bild 2230985
Bild 2230986
Vrsta poslovni prostor , poslovni prostor – prodaja
Lokacija Beograd – Obrenovac – Obrenovac okolina
Adresa Fruškogorska
poslovni prostor površina 32m²
Grejanje centralno
Stanje novogradnja
Garaža / Parking 1 X Parking
Dodatno
Cena 60.000€ [ 1875 €/m² ]
Prodaja modernog višenamenskog poslovnog prostora u LUX novogradnji, Obrenovac, Rvati. Nedaleko od sportskog centra, autobuske stanice, obrenovačkog bazena, desetak minuta hoda do centra Obrenovca. Lokal je spojen sa susednim lokalom od 29m2, kupovinom oba lokala dobijate prostor od 61m2. Lokali su potpuno u izlozima. Moguća kupovina parking mesta u garaži zgrade od 10.000 EUR-a. Fruškogorskom ulicom dolazite pravo ka ovim lokalima, izuzetna pozicija u budućem kompleksu od 6 ulaza. Cena oba lokala 114.000 EUR-a. Na oglašenu cenu plaća se plus PDV 20%. Kontakt: Nenad Raškov 061/240-9737. Agencijska provizija 2%
ID nekretnine 222011
Izmena 18.04.2026
Ažuriran 23.05.2026
Link https://www.e-Belgrade.net/nekretnina/obrenovac-poslovni-prostor-60000eur-32m2-222011
Kontakt
radosević-autokomanda
radosević-autokomanda
Beograd
Adresa: Bulevar oslobodjenja 53
Broj u registru: 296
Pošalji upit