Obrenovac, Devet Jugovića, 10,39 ari placa ID#1650

pregledajte 1 slika
Bild 2308439
Vrsta plac – prodaja
Lokacija Beograd – Obrenovac – Obrenovac
Adresa Devet Jugovića
plac površina 1039m²
Cena 61.000€ [ 58 €/m² ]
U centru Obrenovca, u blizini autobuske stanice, nudimo vam na prodaju građevinski plac površine 10,39 ari, čija je širina 35m. Plac je ravan, ima izlaz na dve ulice, a pored ulice koja je asfaltirana su cevi za centralno grejanje. Po nalazu veštaka na placu je dozvoljena gradnja Bruto građevinske površine 2.078m2, i objekat spratnosti P+2+Pk. Plac je u naseljenom delu grada, u kome je kompletna infrastruktura (škola, vrtić, prevoz, prodavnice...) . 011 2542 596 063 623 596 Agencijska provizija 2%
ID nekretnine 230128
Izmena 09.05.2026
Ažuriran 24.05.2026
Link https://www.e-Belgrade.net/nekretnina/obrenovac-plac-prodaja-devet-61000eur-1039m2-230128
Kontakt
Radosević Nekretnine
Radosević Nekretnine
Beograd
Adresa: Požeška 130
Broj u registru: 296
Pošalji upit