NOVI BEOGRAD TOŠIN BUNAR 82m2 , (T) ,261664e

pregledajte 1 slika
Bild 1012794
Vrsta stan – prodaja
Lokacija Beograd – Novi Beograd – Genex (blok 37 i 38) – TOŠIN BUNAR
Adresa TOŠIN BUNAR
stan površina 82m²
Sobe 2,5 (Dvoiposoban)
Terase Terasa
Sprat 2 od 10 spratova, · sa Liftom
Grejanje centralno
Stanje novogradnja
Dodatno
Cena 261.664€ [ 3191 €/m² ]
OBJEKAT SAVADA 3. Odlična lokacija. Izuzetno kvalitetna gradnja. Stanovi funkcionalnog rasporeda. Mogućnost korigovanja cene u zavisnosti od dinamike isplate. Povraćaj PDV-a. Agencijska provizija koju plaća kupac 2% Vesna Karagić, licenca br. 2219 062/8860343 2/10 TOŠIN BUNAR
ID nekretnine 127904
Izmena 15.09.2023
Ažuriran 22.05.2026
Link https://www.e-Belgrade.net/nekretnina/novi-beograd-stan-261664eur-82m2-dvoiposoban-127904
Kontakt
Libero nekretnine - Novi Beograd
Libero nekretnine - Novi Beograd
Beograd
Adresa: Jurija Gagarina 229, loka
Broj u registru: 317
Pošalji upit