Prodaja stanova Novi Sad Liman 4 – trosoban stan 64m2, kompletno namešten, renoviran, Bulevar Cara Lazara, odlična lokacija
pregledajte 16 slika
| Vrsta | stan – prodaja |
| Lokacija | Novi Sad – Liman 4 – - |
| Adresa | Bulevar Cara Lazara |
| stan površina | 64m² |
| Sobe | 3,0 (Trosoban) |
| Terase | Terasa |
| Sprat | 6, · sa Liftom |
| Grejanje | etažno |
| Stanje | renoviran |
| Garaža / Parking | 1 X Parking |
| Podrum | Podrum |
| Dodatno | |
| Cena | 206.000€ [ 3218 €/m² ] |
| Prodaja stanova Novi Sad Liman 4 – na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, na Bulevaru Cara Lazara, izdvajamo kompletno namešten i renoviran trosoban stan površine 64m2. Stan se nalazi na 6. spratu uredne zgrade sa dva ulaza i dva lifta (jedan teretni), što dodatno povećava komfor stanovanja. Struktura stana: dve spavaće sobe dnevni boravak kuhinja kupatilo dva špajza sa ugrađenim policama dve terase (izlaz iz dnevnog boravka i kuhinje) Jedna terasa ima otvoren pogled ka Fruškoj gori, dok druga gleda na bulevar. Terase su opremljene mrežama i funkcionalnim prostorom za sušenje veša. Dodatne karakteristike: kompletno renoviran stan PVC stolarija odlična termo i zvučna izolacija centralno gradsko grejanje klima uređaj internet i telefon pripadajući podrum Zgrada i lokacija: dva lifta dva ulaza u zgradu parking za stanare pristup prilagođen osobama sa invaliditetom biciklana autobuska stanica ispred zgrade Stan se nalazi u mirnom i izuzetno funkcionalnom delu grada, u blizini svih neophodnih sadržaja za život, što ga čini idealnim kako za porodično stanovanje, tako i kao investiciju za izdavanje stanova Novi Sad. Nekretnina bez ulaganja – useljiva odmah. Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja. Kompas Nekretnine – Vaš pouzdan partner u kupovini i prodaji nekretnina.Veš mašina, Frižider, Šporet, Kreveti, Plakari/Ormani, Sudopera, Kuhinjski elementi, Interfon, Internet, Klima, Nije prizemlje Može na kredit Odmah useljiv Stara gradnja. Ostava | |