-

pregledajte 24 slika
Bild 876441
Bild 876442
Vrsta kuca – prodaja
Lokacija Indjija – – -
Adresa
kuca površina 305m² , uknjižena nekretnina , uknjižena nekretnina
Kupatila 1 kupatila
Grejanje centralno
Garaža / Parking 1 X Garaža
Podrum Podrum
Dodatno
Cena 160.000€ [ 524 €/m² ]
Prodaje se stambeno poslovni prostor ukupne površine 305 m2,na 500 metara od centra grada. Nekretnina se sastoji od dela za stanovanje i dela u kojem je postojeća igraonica za decu. Deo za stanovanje sastoji se od kuhinje, velikog dnevnog boravka, hodnika i dve sobe. Igraonica je iz tri dela ( za različite uzraste dece ), sa sanitarnim čvorom i posebnom prostorijom za roditelje u sklopu koje je i kafić, sve vrlo lepo opremljeno i potpuno spremno za rad, tj. igraonica je i sada u radu. Kompletan objekat je pod video nadzorom, tj. dok roditelji opušteno piju kafu gledaju na TV ekranu kako se deca bezbrižno igraju. U dvorištu se nalaze još manja dva lokala. Kuća-poslovni prostor poseduje i vinski podrum. Dvorište kuće je sve u behatonu. Kuća poseduje svojih 6 parking mesta. Patosi u kući su u mermeru i to kompletno patosi. Grejanje je centralno na gas. Struja je industrijska 34 KW.Stolarija na kući kvalitetna drvena. Poseduje 4 klime. Kapija je kovana sa otvaranjem na daljinski.
ID nekretnine 120276
Izmena 30.10.2020
Ažuriran 30.10.2020
Link https://www.e-Belgrade.net/nekretnina/kuca-prodaja-160000eur-305m2-sestosoban-120276
Kontakt
NEKRETNINE FORTUNA IN INĐIJA
NEKRETNINE FORTUNA IN INĐIJA
INĐIJA
Adresa: KRALJA PETRA I BR. 9 LOKAL W2
Broj u registru: 644
Pošalji upit