Izuzuetan apartman na Kopaoniku
pregledajte 11 slika
Tatalović Nekretnine ima ekskluzivno pravo u prometu ove nekretnine
| Vrsta | stan , prizemlje – prodaja |
| Lokacija | Kopaonik – Kopaonik okolina – Vikend naselje |
| Adresa | |
| stan površina | 47m² [uknjiženo na 47,00m²] , uknjižena nekretnina |
| Sobe | 2,0 (Dvosoban) |
| Kupatila | 1 kupatila |
| Terase | |
| Sprat | prizemlje od 3 spratova |
| Grejanje | podno, gorivo struja |
| Stanje | renoviran lux |
| Garaža / Parking | 1 X Parking |
| Godina gradnje | 2015 |
| Dodatno | |
| Cena | 84.000€ [ 1787 €/m² ] |
| Prodaje se izuzuetan apartman na Kopaoniku, 6 km od centra , u Apartmanskom kompleksu Vidik. Vodeći računa o ambijentalnoj celini Kopaonika, uz savremene elemente arhitektonskih oblika , prostire se apartmansko naselje Vidik urađeno po najsavremenijim standardima koji ga svrstavaju u visoku kategoriju smeštaja. Kontrolisanim pristupom na ulazu preko zajedničke pristupne saobraćajnice i rampe, može se doći do ovog apartmana, koji ima obezbeđen parking mesto.. Apartman se prodaje sve zajedno sa nameštajem koji na slikama. U delu prizemlja nalazi se prelep integrisani prostor zajedničkog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, koji koriste svi vlasnici apartmana u objektu. Upotreba visoko kvalitetnih materijala, kao i ispunjenost svih energetskih zahteva, uslovljava ugodan boravak i neophodan komfor u objektu. | |
| ID nekretnine | 172259 |
| Izmena | 07.02.2024 |
| Ažuriran | 07.02.2024 |
| Link | https://www.e-Belgrade.net/nekretnina/kopaonik-stan-prodaja-84000eur-47m2-dvosoban-172259 |
Kontakt
Tatalović Nekretnine
Čačak
Adresa: Gradsko šetalište br. 167, 2. sprat
Broj u registru: 202