Kuća 120 m2

pregledajte 17 slika
Bild 2059057
Bild 2059058
Vrsta kuca , samostojeća – prodaja
Lokacija Indjija – Indjija okolina – Maradik
Adresa
kuca površina 120m² , uknjižena nekretnina , uknjižena nekretnina
Kupatila 1 kupatila
Grejanje etažno
Stanje održavan
Garaža / Parking 1 X Garaža
Dodatno
Cena 90.000€ [ 750 €/m² ]
Provizija: 2%
Na prodaju kvalitetna, čvrsto građena porodična kuća u mestu Maradik, smeštena na velikom placu od 1242 m², idealna za veću porodicu ili za kombinaciju stanovanja i poslovnog prostora. Kuća poseduje dva zasebna ulaza, što omogućava deljenje na dva funkcionalna stambena dela: Prvi ulaz (glavni) vodi u hodnik iz kog se pristupa: kuhinja ( levo ), dve spavaće sobe okrenute ka ulici (desno), pravo kupatilo. Unutrašnji hodnik vodi u drugi deo kuće, koji čini: prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Ovaj deo ima poseban ulaz iz dvorišta, što ga čini pogodnim za posebnu stambenu jedinicu, poslovni prostor ili izdavanje. Iz te prostorije dolazi se do lepo uređenog letnjikovca. Izolacija i fasada urađeni, stolarija PVC,grejanje je na peći na drva s tim što gas prolazi pored kuće, podovi su u keramici i laminatu. Od pomoćnih prostorija kuća poseduje veliku garažu na koju je naslonjena velika protorija koja služi kao letnja kuhinja i ostava. U produžetku su nus prostorije ( svinjci, kokošinjci, kotobanje, pušnice i dr. Iza svega toga nalazi se bašta zasađena voćem i povrćem. Takođe se otvara mogućnost gradnje još jedne kuće na istom placu.
ID nekretnine 207985
Izmena 08.08.2025
Ažuriran 08.08.2025
Link https://www.e-Belgrade.net/nekretnina/indjija-kuca-prodaja-m2-90000eur-120m2-207985
Kontakt
NEKRETNINE FORTUNA IN INĐIJA
NEKRETNINE FORTUNA IN INĐIJA
INĐIJA
Adresa: KRALJA PETRA I BR. 9 LOKAL W2
Broj u registru: 644
Pošalji upit