Kuća, 95 m2, Inđija

pregledajte 15 slika
Bild 1574349
Bild 1574350
Vrsta kuca , samostojeća – prodaja
Lokacija Indjija
Adresa
kuca površina 95m² , uknjižena nekretnina , uknjižena nekretnina
Kupatila 1 kupatila
Grejanje etažno, gorivo gas
Stanje održavan srednji
Garaža / Parking 1 X Garaža
Dodatno
Cena 70.000€ [ 736 €/m² ]
Kuća se nalazi u neposrednoj blizini centra grada, blizina Doma zdravlja, Lidlove prodavnice, škole i dr. Izgrađena je na 195 m2 placa i u strukturi sastoji se od hodnika, dve sobe do ulice, kupatila i kuhinje sa trpezarijom i dnevnim boravkom. Patosi u kući su laminatu i keramici. Stolarija je drvena. U dvorištu kuće nalazi se garaža iznad koje postoji prostor koji se takođe može pretvoriti u stambeni prostor. U dvorištu se nalaze i dve nus prostorije od kojih jedna predstavlja letnju kuhinju iz koje se dolazi do podruma i jedna ostava za alat i dr. Grejanje u kući je na peći na gas. Gradska kanalizacija, struja, voda i dr. Moguća manja korekcija cene.
ID nekretnine 170688
Izmena 07.12.2023
Ažuriran 07.12.2023
Link https://www.e-Belgrade.net/nekretnina/indjija-kuca-prodaja-m2-70000eur-95m2-170688
Kontakt
NEKRETNINE FORTUNA IN INĐIJA
NEKRETNINE FORTUNA IN INĐIJA
INĐIJA
Adresa: KRALJA PETRA I BR. 9 LOKAL W2
Broj u registru: 644
Pošalji upit