Kuća, 71 m2, Inđija

pregledajte 6 slika
Bild 1503968
Bild 1503969
Vrsta kuca – prodaja
Lokacija Indjija
Adresa
kuca površina 71m² , uknjižena nekretnina , uknjižena nekretnina
Kupatila 1 kupatila
Grejanje kaljeva peć
Stanje za renoviranje
Garaža / Parking 1 X Garaža
Dodatno
Cena 55.000€ [ 774 €/m² ]
Kuća u neposrednoj blizini centra grada izgrađena na placu površine 141 m2. Kuća se u strukturi sastoji od hodnika, kuhinje sa trpezarijom i dnevnom boravkom, kupatila, ostave i dve spavaće sobe. Stolarija je drvena. Patosi u kući su u drvenom podu, laminatu i keramici. U dovrištu kuće nalaze se nus prostorije ( šupe i garaža ).
ID nekretnine 165481
Izmena 09.09.2024
Ažuriran 09.09.2024
Link https://www.e-Belgrade.net/nekretnina/indjija-kuca-prodaja-m2-55000eur-71m2-165481
Kontakt
NEKRETNINE FORTUNA IN INĐIJA
NEKRETNINE FORTUNA IN INĐIJA
INĐIJA
Adresa: KRALJA PETRA I BR. 9 LOKAL W2
Broj u registru: 644
Pošalji upit