-

pregledajte 13 slika
Bild 876404
Bild 876405
Vrsta kuca – prodaja
Lokacija Indjija
Adresa
kuca površina 300m² , uknjižena nekretnina , uknjižena nekretnina
Kupatila 3 kupatila
Grejanje centralno
Stanje novogradnja
Garaža / Parking 1 X Garaža
Godina gradnje 1980
Dodatno
Cena 170.000€ [ 566 €/m² ]
Kuća koja se u strukturi sastoji od prizemlja i sprata. Prizemlje kuće sastoji se od hodnika, kupatila, odvojenog toaleta, velikog dnevnog boravka sa trpezarijom,kuhinjom i dve spavaće sobe. Vanjskim stepeništem dolazi se do potkrovlja koje se sastoji od velikog dnevnog boravka( površina od oko 40 m2), kupatila sa tuš kadom i spavaćom sobom. Površina od oko 80 m2 je u sivoj fazi i predviđena je za još jedan stan.Stolarija na kući je drvena, patosti u parketu, laminatu i keramici. Centralno grejanje na gas i na drva. Kuća je izolovana s tim što sa dvorišne strane treba uraditi samo fasadu. Ispod kuće nalazi se podrum površine od oko 30-tak m2. U dvorištu kuće nalazi se radionica površine od oko 50-tak m2, pogodna za razne vrste delatnosti. U dvorištu se nalaze nus prostorije i letnja kuhinja. U drugom delu dvorišta nalazi se bašta i mali voćnjak. Kuća se nalazi na glavnom putu u blizini centra. Vlasništvo 1/1.
ID nekretnine 120272
Izmena 19.02.2025
Ažuriran 19.02.2025
Link https://www.e-Belgrade.net/nekretnina/indjija-kuca-170000eur-300m2-sestosoban-120272
Kontakt
NEKRETNINE FORTUNA IN INĐIJA
NEKRETNINE FORTUNA IN INĐIJA
INĐIJA
Adresa: KRALJA PETRA I BR. 9 LOKAL W2
Broj u registru: 644
Pošalji upit