LEŠTANE porodična kuća 171kvm na plavcu od 4,5ari

pregledajte 20 slika
Bild 2075584
Bild 2075585
Nekretnine Nešković ima ekskluzivno pravo u prometu ove nekretnine
Vrsta kuca , samostojeća – prodaja
Lokacija Beograd okolina – Grocka – Leštane
Adresa
kuca površina 171m² [uknjiženo na 174,00m²] , uknjižena nekretnina
Kupatila 3 kupatila
Grejanje etažno, gorivo struja
Stanje novogradnja extralux
Garaža / Parking 1 X Parking
Dodatno Video nadzor Kablovska TV
Prevoz BUS
Cena 299.990€ [ 1754 €/m² ]
Provizija: 2%
Troškovi: infostan, struja
Samostojeća porodična kuća na placu od 4,45 ari ukupne uknjižene površine 171m2 u dva nivoa UKNJIŽENA bez tereta Prilaz do kuće je asfaltirani put od restorana ’’Mlinarev san’’ dužina puta oko 600-700 metara Plac ograđen sa čeone strane kovano gvožđe ostali deo klanična ograda Donji nivo -prizemlje velika prostorije kao dnevni boravak, kuhinja, kupatilo, ostava kotlarnica, podrumska prostorije koja se može pretvoriti u stambeni prostor sa relativno malom investicijom. Spratni deo Velika prostrana dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom i iz tog prostor se izlazi na veliku terasu koja je u čelu kuće Dve velike spavaće soba povezane sa centralnim hodnikom iz koga se ulazi u sve prostorije na spratu, Dva kupatila( jedno sa odvojenim WC-om) Kompletna kuća sa dvorištem pokrivana sa video nadzorom Gradska kanalizacija kao i gradska voda trofazna struja, grejanje etažno na struju Na podovima kombinovano klasični parket i keramika prve kategorije PVC stolarija sa zaštitom od prevelikog sunčevog osvetljenja Dvorište uređeno sa više komada raznog voća i cveća Miran i tih kraj i nema uličnog prolaza automobila jer je na kraju ulice. Idealno za mirno i udobno porodično stanovanje Može da se kupi putem stambenog kreditiranja Useljivost po isplati. Razgledanje po najavi Agencija ima ekskluzivno pravo posredovanja Agencijska nadoknada prema cenovniku sluga
ID nekretnine 209331
Izmena 31.08.2025
Ažuriran 31.08.2025
Link https://www.e-Belgrade.net/nekretnina/grocka-kuca-prodaja-299990eur-trosoban-209331