Prodaje se dvosoban stan na Grbavici
pregledajte 13 slika
| Vrsta | stan – prodaja |
| Lokacija | Novi Sad – Grbavica – - |
| Adresa | |
| stan površina | 53m² , uknjižena nekretnina , uknjižena nekretnina |
| Sobe | 2,0 (Dvosoban) |
| Terase | Terasa |
| Sprat | 6 od 6 spratova, · sa Liftom |
| Grejanje | centralno |
| Dodatno | |
| Cena | 143.210€ [ 2702 €/m² ] |
| Na prodaju kompletno namešten dvosoban stan na Grbavici, 53m2. Uknjižen Odmah useljiv Kompas nekretnine Vaš pouzdan partner u prodaji i izdavanju nekretnina. Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja.TV, Mašina za sudove, Veš mašina, Frižider, Šporet, Kreveti, Plakari/Ormani, Sudopera, Kuhinjski elementi, Klima, Odmah useljiv | |
| ID nekretnine | 228899 |
| Izmena | 30.04.2026 |
| Ažuriran | 10.05.2026 |
| Link | https://www.e-Belgrade.net/nekretnina/grbavica-stan-prodaja-143210eur-53m2-dvosoban-228899 |