EKSKLUZIVNA PONUDA – Moderan dupleks u samom centru Jagodine!
pregledajte 23 slika
| Vrsta | stan – prodaja |
| Lokacija | Jagodina – Centar – - |
| Adresa | |
| stan površina | 83m² , uknjižena nekretnina , uknjižena nekretnina |
| Sobe | 3,0 (Trosoban) |
| Terase | Terasa |
| Sprat | 8 od 8 spratova, · sa Liftom |
| Duplex | Duplex stan |
| Grejanje | ta |
| Godina gradnje | 2006 |
| Dodatno | |
| Cena | 89.000€ [ 1072 €/m² ] |
| ✨ EKSKLUZIVNA PONUDA – Moderan dupleks u samom centru Jagodine! ✨ Prodaje se izuzetan trosoban dupleks u najtraženijem delu Jagodine – idealan za porodičan život, ali i kao vrhunska investicija! Lokacija: Strogi centar grada Na samo nekoliko koraka od svih ključnih sadržaja: pošte, škole, vrtića, marketa, banaka, kafića i gradskih institucija. Sve što vam je potrebno nalazi se doslovno „na dohvat ruke“. RASPORED I KARAKTERISTIKE NEKRETNINE Donji nivo: Prostran dnevni boravak, odličnog rasporeda i puno prirodne svetlosti Izdvojena kuhinja sa trpezarijom – funkcionalna i komforna Terasa idealna za jutarnju kafu i opuštanje Gornji nivo: Dve udobne spavaće sobe Kupatilo sa odličnom ventilacijom i modernim rešenjima Zašto je ovaj stan poseban? Prvoklasna lokacija u centru grada Funkcionalan dupleks raspored koji pruža privatnost i osećaj kuće Idealan za porodice, mlade parove ili kao rentabilna investicija U neposrednoj blizini svih važnih gradskih sadržaja Ovo je prilika koja se retko pojavljuje! Ako želite moderan, prostran i savršeno pozicioniran stan u Jagodini, ovaj dupleks ispunjava sve kriterijume. Za više informacija ili razgledanje — pozovite odmah! Ne propustite priliku – ovakvi stanovi se brzo prodaju! Zakažite razgledanje u terminu kada Vama najviše odgovara! 00381 69 2 111 999, 00381 69 1 222 999 Dostupni smo Vam non stop! 24 / 7 / 365 i subotom i nedeljom i praznicima! Nije prizemlje Može na kredit Odmah useljiv | |
| ID nekretnine | 217101 |
| Izmena | 14.12.2025 |