1.0, Zlatibor, Zova II, 29,22m2

pregledajte 22 slika
Bild 1544426
Bild 1544427
Vrsta stan , prizemlje – prodaja
Lokacija Zlatibor – Centar – -
Adresa Potes Zova
stan površina 29,22m² , uknjižena nekretnina , uknjižena nekretnina
Sobe 1,0 (Jednosoban)
Terase Terasa
Sprat prizemlje
Grejanje etažno
Stanje novogradnja
Dodatno
Cena 35.000€ [ 1197 €/m² ]
1.0, Zlatibor, potes Zova, 29,22m2, EG, terasa Prodaje se apartman/stan u naseljenom mestu Zlatibor, potes Zova II. Površina apartmana je 29,22m2. Ima terasu sa lepim pogledom. Uknjižen. Provizija 2%. 066/855-88-89 R-ID: #2294
ID nekretnine 168431
Izmena 15.05.2026
Ažuriran 19.05.2026
Link https://www.e-Belgrade.net/nekretnina/centar-stan-35000eur-29.22m2-jednosoban-168431
Kontakt
PREMIJA NEKRETNINE DOO
PREMIJA NEKRETNINE DOO
Beograd
Adresa: Strevana Sremca 9/2
Broj u registru: 831
Pošalji upit