Extravagantna kuća na Budžinom brdu
pregledajte 81 slika
| Vrsta | kuca – prodaja |
| Lokacija | Jagodina – Budžino brdo – - |
| Adresa | |
| kuca površina | 528m² , uknjižena nekretnina , uknjižena nekretnina |
| Grejanje | gas |
| Stanje | novogradnja |
| Godina gradnje | 2010 |
| Podrum | Podrum |
| Dodatno | |
| Cena | 325.000€ [ 615 €/m² ] |
| IMPRESIVNA LUKSUZNA KUĆA – 528 m² BEZKOMPROMISNOG KOMFORA I KVALITETA Na prodaju je ekstravagantna, reprezentativna porodična kuća, ukupne površine 528 m², pažljivo projektovana kako bi pružila maksimalan komfor, funkcionalnost i osećaj luksuza. Smeštena na placu od 6,63 ara, ova nekretnina predstavlja retku priliku na tržištu. SAVRŠEN RASPORED NA TRI NIVOA SUTEREN – FUNKCIONALNOST I SNAGA KUĆE Prostrana garaža sa radionicom Kotlarnica Velika višenamenska prostorija (teretana, spa, hobi prostor…) Vešernica PRIZEMLJE – SRCE DOMA Impozantan dnevni boravak otvorenog koncepta Elegantna trpezarija i moderna kuhinja sa ostavom Ulazni hol sa stepeništem Spavaća soba (idealna za goste ili starije članove porodice) Kupatilo Zimska bašta – luksuzni detalj sa pogledom na dvorište, savršena za opuštanje tokom cele godine velika terasa sa tendom SPRAT – PRIVATNA OAZA Tri prostrane spavaće sobe Tri terase Kupatilo Dodatni prostor idealan za radni kabinet, galeriju ili drugi dnevni boravak GRADNJA I OPREMA BEZ KOMPROMISA Novija gradnja 2010 izgrađena Sendvič blok sa kvalitetnom termo izolacijom Krov sa odličnom izolacijom, nedavno obnovljen – novi crep i oluci PVC stolarija Tarket u svim prostorijama Podno grejanje na gas Video-nadzor Internet, trofazna struja Gradska voda i kanalizacija Švajcarski sistem vodovodnih instalacija EKSKLUZIVNI DETALJI Kuhinja od medijapana, rađena po meri i uvezena iz Švajcarske, uključena u cenu Mogućnost kupovine sa kompletnim nameštajem Legalizovana kuća sa upotrebnom dozvolom Privatna svojina 1/1 ✨ Nekretnina za kupce koji ne prave kompromise. Idealna za luksuzan porodični život, poslovno-rezidencijalnu namenu ili kao dugoročna investicija Kontaktirajte nas za više informacija i privatno razgledanje ove izuzetne kuće. Zakažite razgledanje u terminu koji Vama najviše odgovara! 00381 69 2 111 999 , 00381 69 1 222 999 Dostupni smo Vam non stop! 24 / 7 / 365 i subotom i nedeljom i praznicima! Klima, Ostava | |