Barajevo,Guncati(Meljak),kuća 122m2 ,plac 31,3 ara

pregledajte 12 slika
Bild 1392658
Bild 1392659
Vrsta kuca , samostojeća – prodaja
Lokacija Beograd okolina – Barajevo – Barajevo okolina – Guncati(Meljak)
Adresa Cara Uroša
kuca površina 122m²
Kupatila 1 kupatila
Grejanje ta
Stanje za renoviranje
Dodatno
Cena 74.900€ [ 613 €/m² ]
Provizija: 2%
Odličan plac udajen jedan kilometar od Ibarske magistrale sa nedovršenom kućom od 122m2. Struja, voda i gas do placa Agencijska provizija je 2% Snežana 064/1286340
ID nekretnine 156640
Izmena 07.12.2022
Ažuriran 07.12.2022
Link https://www.e-Belgrade.net/nekretnina/barajevo-kuca-74900eur-122m2-petosoban-156640
Kontakt

Snežana Djoković

Old royal sistem d.o.o.
Old royal sistem d.o.o.
Beograd
Adresa: Zrmanjska 10
Broj u registru: 007
Pošalji upit