Bele vode, odličan stan 37m2
pregledajte 7 slika
| Vrsta | stan – prodaja |
| Lokacija | Beograd – Čukarica – Bele vode – Bele Vode |
| Adresa | Komovska |
| stan površina | 37m² , uknjižena nekretnina , uknjižena nekretnina |
| Sobe | 1,0 (Jednosoban) |
| Terase | Lodja |
| Sprat | 3 od 6 spratova, · sa Liftom |
| Grejanje | centralno |
| Stanje | novogradnja |
| Podrum | Podrum |
| Dodatno | |
| Cena | 98.000€ [ 2648 €/m² ] |
| Kompleks zgrada novije gradnje. Prodaje se stan od 37m2, po strukturi jednosoban ali vrlo adaptibilan. 3. sprat od 6 u zgradi sa liftom. Centralno grejanje. Interfon i video-nadzor. Ima pripadajući podrum. Odlična pozicija stana odlična lokacija, miran kraj sa dosta zelenila. Blizina škole, vrtića, pošte, pijace i autobuskog stajališta. U procesu uknjižbe. Stan za svaku preporuku. Posrednička naknada je u skladu sa Opštim uslovima poslovanja Posrednika "SM nekretnine" Beograd Više informacija 060/4487702Sudopera, Kuhinjski elementi, Video nadzor, Interfon, Internet, Telefon, Kablovska, Klima, Nije prizemlje Nije poslednji sprat U fazi knjiženja Gradska kanalizacija | |
| ID nekretnine | 228684 |
| Izmena | 11.05.2026 |
| Ažuriran | 22.05.2026 |
| Link | https://www.e-Belgrade.net/nekretnina/cukarica-stan-98000eur-37m2-jednosoban-228684 |
Kontakt
SM nekretnine
Beograd
Adresa: Trgovačka 7
Broj u registru: 260