Pogodan za brzu hranu, proizvodnju, prodaju, usluge...

pregledajte 2 slika
Bild 1965849
Bild 1965850
Vrsta poslovni prostor , lokal sa izlogom – prodaja
Lokacija Beograd – Zvezdara – Učiteljsko naselje
Adresa
poslovni prostor površina 68,89m² [uknjiženo na 67,28m²] , uknjižena nekretnina
Grejanje centralno
Stanje održavan
Garaža / Parking 1 X Parking
Godina gradnje 1974
Dodatno Interfon Video nadzor Kablovska TV
Prevoz Trolejbus 21 i autobus 20- blizu i bus. 17, 29, 31...
Cena 110.000€ [ 1596 €/m² ]
Provizija: U visini od dva posto cene.
Sastoji se od 2 prostorije, hodnika i toaleta. Pogodan za brzu hranu, prodaju, proizvodnju, usluge... Kupac plaća posredničku naknadu u iznosu u visini od dva posto cene. Fotografija predstavlja ilustraciju. 069 236 5768
ID nekretnine 200735
Izmena 06.05.2026
Ažuriran 06.05.2026
Link https://www.e-Belgrade.net/nekretnina/zvezdara-poslovni-prostor-110000eur-68.89m2-200735
Kontakt
BEOKROV REAL doo Beograd
BEOKROV REAL doo Beograd
Beograd
Adresa: Ljermontovljeva br.19
Broj u registru: 189
Pošalji upit