Kluz, uknjiženo, plac 3,41 ari, pogodno za porodičnu gradnju

pregledajte 1 slika
Bild 2082272
Vrsta kuca – prodaja
Lokacija Beograd – Zvezdara – Cvetkova pijaca
Adresa Vojvode Blažete
kuca površina 67m²
Grejanje etažno
Podrum Podrum
Dodatno
Cena 350.000€ [ 5223 €/m² ]
Dvosobna kuća koja se nalazi na ograđenom placu od 3,41 ari, voda, struja, kanalizacija, eg, klima, garaža, šupa, podrum, terasa. Plac je idealan jer izlazi na dve ulice . Pogodno za porodičnu gradnju , ili manju zgradu. Informacija o lokaciji na upit. Agencijska provizija 2 % Agent: Milica Cagić broj licence 241 Art nekretnine d.o.o. Beograd, Reg. br. 339 011/2620 734 .
ID nekretnine 209897
Izmena 26.04.2026
Ažuriran 24.05.2026
Link https://www.e-Belgrade.net/nekretnina/zvezdara-kuca-prodaja-kluz-350000eur-67m2-209897
Kontakt
Art nekretnine
Art nekretnine
Beograd
Adresa: Dositejeva 9
Broj u registru: 339
Pošalji upit