Karadjordjev trg, Zemun- stan 70 m², u cenu stana je uračunato parking mesto
pregledajte 16 slika
| Vrsta | stan – prodaja |
| Lokacija | Beograd – Zemun – - |
| Adresa | |
| stan površina | 69,99m² , uknjižena nekretnina , uknjižena nekretnina |
| Sobe | 2,5 (Dvoiposoban) |
| Terase | Terasa + Lodja |
| Sprat | 4 od 4 spratova, · sa Liftom |
| Grejanje | centralno |
| Garaža / Parking | 1 X Parking |
| Podrum | Podrum |
| Dodatno | |
| Cena | 320.000€ [ 4572 €/m² ] |
| ID 1394 Za dodatne informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 0643255742. Na prodaju je stan u Zemunu, Beograd, površine 69,99 m². Po strukturi je 2.5-soban i funkcionalno organizovan za udoban porodični život. Ulazni deo čini predsoblje, stan ima dečiju sobu sa izlazom na terasu, drugu spavaću sobu, kao i kupatilo i posebno WC. Dnevna soba izlazi na veliku zastakljenu lođu, što prostoru daje dodatnu svetlost i prijatan ambijent. Kuhinja je povezana sa trpezarijom i poseduje ostavu, dok trpezarija ima francuski balkon. Ovakav raspored pruža dobru funkcionalnost i komfor u svakodnevnom korišćenju. U ceni stana je uračunato parking mesto. Agencijska provizija je 2% od kupoprodajne cene. Broj u registru posrednika: 1667. Interfon, Internet, Nije prizemlje Može na kredit Za adaptaciju Stara gradnja. Ostava Gradska kanalizacija | |
| ID nekretnine | 229776 |
| Izmena | 08.05.2026 |
| Ažuriran | 23.05.2026 |
| Link | https://www.e-Belgrade.net/nekretnina/zemun-stan-320000eur-69.99m2-dvoiposoban-229776 |
Kontakt
Ambijent Nekretnine
Inđija
Adresa: Kralja Petra I 9
Broj u registru: 1667