Novogradnja u Batajnici, 54m2
pregledajte 2 slika
| Vrsta | stan , prizemlje – prodaja |
| Lokacija | Beograd – Zemun – Batajnica |
| Adresa | |
| stan površina | 54,2m² |
| Sobe | 2,5 (Dvoiposoban) |
| Terase | Terasa |
| Sprat | prizemlje |
| Grejanje | ta |
| Stanje | novogradnja Lux |
| Dodatno | |
| Cena | 119.240€ [ 2200 €/m² ] |
| ID 1221 Za dodatne informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 063220187 U ponudi dvoiposoban stan u Batajnici, na dobroj lokaciji u blizini centra mesta i autoputa Beograd - Novi Sad, kao i svih sadržaja neophodnih za kvalitetan život. Stan ima 54m2 i čine ga dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, hodnik sa prostorom za garderobu, kupatilo i terasa. Zgrada se gradi od kvalitetnih materijala, a svaki stan će imati zasebno podno grejanje. Agencijska provizija je 2% od kupoprodajne cene. Broj u registru posrednika: 1667. Nije poslednji sprat | |
| ID nekretnine | 219707 |
| Izmena | 13.05.2026 |
| Ažuriran | 22.05.2026 |
| Link | https://www.e-Belgrade.net/nekretnina/zemun-stan-119240eur-54.2m2-dvoiposoban-219707 |
Kontakt
Ambijent Nekretnine
Inđija
Adresa: Kralja Petra I 9
Broj u registru: 1667