Prodaja stana Beograd, novogradnja, odmah useljiv, povraćaj PDV-a, garaža, terasa, lođa, odlična lokacija – idealno za izdavanje stanova Beograd
pregledajte 5 slika
| Vrsta | stan – prodaja |
| Lokacija | Beograd – Vračar – Crveni krst – Crveni Krst |
| Adresa | |
| stan površina | 74m² |
| Sobe | 4,0 (Četvorosoban) |
| Terase | Terasa |
| Sprat | 5 od 6 spratova, · sa Liftom |
| Grejanje | centralno |
| Garaža / Parking | 1 X Garaža1 X Parking |
| Dodatno | |
| Cena | 280.000€ [ 3783 €/m² ] |
| : Na prodaju stan u kvalitetnoj novogradnji u Beogradu, odmah useljiv, sa mogućnošću povraćaja PDV-a. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku kako za život, tako i kao investicija za izdavanje stanova Beograd. Stan se nalazi u modernoj stambenoj zgradi građenoj po najvišim standardima, sa fokusom na energetsku efikasnost, kvalitet gradnje i dugotrajnost. Karakteristike stana: Nije poslednji sprat Terasa, lođa i francuski balkon Centralno grejanje Klima uređaj Topla voda Lift Interfon Telefon, KATV i internet infrastruktura Video nadzor Kvalitet gradnje i oprema: Armirano-betonska konstrukcija Fasada sa dekorativnom opekom i malterom preko sloja kamene vune Visok nivo termoizolacije u skladu sa standardima energetske efikasnosti Aluminijumska stolarija (višekomorni profili) Usklađenost sa propisima o zaštiti od požara Parking i garaža: Obezbeđeno parking mesto u podzemnoj garaži (ukupno 18 nezavisnih mesta) Cena garažnog mesta: 25.000€ + PDV Dodatne informacije: Cena stana je bez PDV-a Direktno od vlasnika Odmah useljiv Odlična lokacija pogodna za život i izdavanje Ova nekretnina je idealna za kupce koji traže sigurnu prodaju stanova Beograd u novogradnji, kao i za investitore zainteresovane za izdavanje stanova Beograd uz mogućnost povraćaja PDV-a. Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja. Kompas Nekretnine – vaš pouzdan partner u kupovini i prodaji nekretnina. Video nadzor, Interfon, Internet, Kablovska, Klima, Nije poslednji sprat | |
| ID nekretnine | 229014 |