Trosoban stan 67 m2, Braće Jerković, Voždovac, Beograd

pregledajte 10 slika
Bild 2292891
Bild 2292892
Vrsta stan – prodaja
Lokacija Beograd – Voždovac – Braće Jerković I II – Braće Jerković
Adresa
stan površina 67m² , uknjižena nekretnina , uknjižena nekretnina
Sobe 3,0 (Trosoban)
Terase
Sprat 11 od 11 spratova,
Grejanje centralno
Stanje renoviran Lux
Dodatno
Cena 204.000€ [ 3044 €/m² ]
Na prodaju kompletno renoviran trosoban stan u mirnom i uređenom delu naselja Braće Jerković, Beograd. Ova nekretnina predstavlja odličan izbor kako za porodično stanovanje, tako i kao investicija za izdavanje stanova Beograd. Stan se nalazi u stambenoj zgradi sa dva lifta i odlikuje ga prelep, otvoren pogled, kao i izuzetno niski mesečni troškovi (InfoStan). Karakteristike stana: Trosoban stan u zgradi Centralno grejanje sa toplom vodom Uknjižen – mogućnost kupovine na kredit Potpuno renoviran bez štednje u materijalima i radovima Stan je detaljno renoviran za lične potrebe: Nova elektro i vodovodna instalacija Kupatilo kompletno renovirano Ceo stan u granitnim pločicama Nova spoljašnja stolarija (Rehau profil) Kvalitetna sobna vrata (visoka klasa) Tuš kabina od kaljenog stakla Prodaje se kompletno namešten, što ga čini odmah useljivim i spremnim za izdavanje stanova, ali postoji mogućnost kupovine i bez nameštaja uz korekciju cene. Dodatne prednosti: Mirna i odlična lokacija Odlična povezanost sa gradom Pogodan za porodičan život ili investiciju Idealan za izdavanje stanova Beograd Ova nekretnina je odlična prilika za sve koji traže kvalitetnu prodaju stanova Beograd, bez dodatnih ulaganja, kao i za kupce koji žele siguran povrat kroz izdavanje. Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja. Kompas Nekretnine – vaš pouzdan partner u kupovini i prodaji nekretnina.
ID nekretnine 228903
Izmena 04.05.2026
Ažuriran 10.05.2026
Link https://www.e-Belgrade.net/nekretnina/vozdovac-stan-prodaja-204000eur-67m2-trosoban-228903