Sunčan sa pogledom
pregledajte 9 slika
| Vrsta | stan – prodaja |
| Lokacija | Beograd – Voždovac – Banjica I II – Banjica |
| Adresa | Crnotravska |
| stan površina | 75m² |
| Sobe | 3,0 (Trosoban) |
| Terase | |
| Sprat | 13 od 22 spratova, · sa Liftom |
| Grejanje | Centralno grejanje |
| Garaža / Parking | 1 X Parking |
| Dodatno | |
| Cena | 187.000€ [ 2493 €/m² ] |
| Prodaje se funkcionalan stan na jednoj od najboljih lokacija na Banjici, u neposrednoj blizini Banjičke pijace. Stan se nalazi u kvalitetnoj i održavanoj zgradi. Uknjižen na 75 m² građevinske površine (69 m² korisna grejna površina + lođa od 6 m²). Trosobne strukture, ali zahvaljujući odličnom rasporedu, stan je lako adaptibilan u 3.5-soban, što ga čini idealnim za višečlane porodice. Stan je u izvornom stanju, što budućem vlasniku pruža potpunu slobodu da prostor uredi i renovira prema sopstvenim željama i potrebama. Sa prostrane lođe pruža se otvoren pogled koji stanu daje dosta svetlosti. Zgrada je okružena svim sadržajima neophodnim za kvalitetan život, u neposrednoj blizini su vrtić i osnovna škola.Odlična povezanost sa svim delovima grada brojnim linijama gradskog prevoza. Oko zgrade se nalazi slobodan parking. Prostorije: Predsoblje, kuhinja, trpezarija, dnevnik boravak, dve spavaće sobe, kupatilo, dve lođe. Moguća je kupovina putem stambenog kredita. Agencijska provizija 2% | |
| ID nekretnine | 229851 |
| Izmena | 06.05.2026 |
| Ažuriran | 12.05.2026 |
| Link | https://www.e-Belgrade.net/nekretnina/vozdovac-stan-prodaja-187000eur-75m2-trosoban-229851 |
Kontakt
Beli grad nekretnine
Beograd
Adresa: Bulevar Mihajla Pupina 3/4
Broj u registru: 759