Vojvode stepe, odlična lokacija 74+6m2 ID#15001

pregledajte 17 slika
Bild 2308457
Bild 2308458
Vrsta stan – prodaja
Lokacija Beograd – Voždovac – Voždovačka Crkva
Adresa Vojvode Stepe
stan površina 74m²
Sobe 2,5 (Dvoiposoban)
Kupatila 2 kupatila
Terase
Sprat 8 od 9 spratova,
Grejanje centralno
Podrum Podrum
Dodatno
Cena 260.000€ [ 3513 €/m² ]
Voždovac – Vojvode Stepe, 2.5 stan sa dve lođe i dva kupatila Na odličnoj lokaciji na Voždovcu u neposrednoj blizini Saobraćajnog fakulteta, nalazi se funkcionalan i veoma svetao dvoiposoban stan, idealan za porodičan život i kao investicija za izdavanje. Stan je uknjižen na 74m2, dok sa lođama ima ukupno 80m2. Nalazi se u održavanoj zgradi sa dva lifta, centralnim grejanjem i toplom vodom. - Raspored prostorija: ulazni hodnik, prostrana dnevna soba, odvojena kuhinja, trpezarija, - Odvojen spavaci blok sa dve spavaće sobe, dva kupatila, dve lođe. Prednosti stana su odličan raspored prostorija, dvostrana orijentacija sa prelepim panoramskim pogledom na grad. Stan ne gleda na ulicu, što omogućava mir i tišinu bez gradske buke. U stanu ostaju ugradni plakari. Pripadajuci podrum. Slobodna zona parkinga oko zgrade. U neposrednoj blizini nalaze se fakulteti, škole, marketi, restorani, stajališta gradskog prevoza i svi sadržaji neophodni za udoban život. Agencijska provizija 2% Agent: Violeta Drobac Bucalo br. licence 755 Art nekretnine d.o.o. Beograd. Reg. br. 339 0112620734 .
ID nekretnine 230131
Izmena 10.05.2026
Ažuriran 23.05.2026
Link https://www.e-Belgrade.net/nekretnina/vozdovac-stan-260000eur-74m2-dvoiposoban-230131
Kontakt
Art nekretnine
Art nekretnine
Beograd
Adresa: Dositejeva 9
Broj u registru: 339
Pošalji upit